Workshopy

Tanečný workshop pre deti
Jednoduchá tanečná lekcia zabaví každé dieťa na akcii. Deti naučíme street dance-ové tanečné kroky hravou formou, vymyslíme im tanečné súťaže ako aj celý program od 5 až po 60 minút.
Tanečný workshop pre dospelých
Keď si myslíte, že tanečnou lekciou zabavíte iba deti ste na omyle. Z našej skúsenosti vieme, že aj dospelí sa radi bavia. Pripravíme tanečnú lekciu na večierku pre tých, ktorí sa chcú baviť alebo zorganizujeme nenútené tanečné hry na rozprúdenie zábavy. Vhodné na večernú aj dennú akciu. Výber tanečného štýlu nechajte na nás alebo nám povedzte vaše preferencie.
Tanečný teambuilding
Tanečného teambuildingu sa organizátori vždy boja, lebo si myslia, že je to náročné. My máme na tie naše zatiaľ len pozitívne ohlasy! Nakoniec sa vždy pridali aj takí, o ktorých si to nikto nemyslel. Ako to prebieha? Rozdelíme účastníkov do skupín a každá skupina sa naučí jednoduchú choreografiu od nášho lektora, ktorú potom zatancujú ostatným. A tá najlepšie predvedená vyhráva. Konceptov máme viac, opýtajte sa nás na ne! :)
Pravidelné tanečné lekcie
Chceli by ste tancovať? Sme tím tanečníkov, ktorí počas roka vyučuje pravidelné tanečné lekcie. Ak sa chcete naučiť tancovať konkrétny štýl, alebo sa len dostať do formy inak ako cvičením v posilňovni, ozvite sa nám a povieme Vám, kde nás nájdete. Učíme najmä hip hop, dancehall, poppin, pole dance, moderné africké tance, vogue, waacking a chicago footwork. Začiatočníci aj pokročilí každého veku sú vítaní!